دریافت کاتالوگ

 

از ما بپرسید

 

نشریه تخصصی

 

اخبار و تازه ها

درباره شرکت تولید سموم علف کش HPC

لوگو

‏شركت توليد سموم علف كش (H.P.C) با عنوان شركت توليد دفع آفات گياهي جهاد شيمي(سهامي خاص) در تاريخ 1366/05/18 و طي شماره 66738 در اداره ثبت شركت ها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيده و داراي پروانه بهره برداري از وزارت صنايع مي باشد. اين شركت بموجب مصوبه مورخ 1369/06/11 مجلس شوراي اسلامي با موضوعيت تفكيك وزارتين كشاورزي و جهاد سازندگي به وزارت كشاورزي منتقل گرديده و طبق صورتجلسه مجمع عمومي فوق العاده موخ 1369/12/14 به شركت خدمات حمايتي كشاورزي منتقل گرديده است.

مطالعه بیشتر

 • بورسآخرین اخبار و اطلاعات سهام

  سهام داران گرامی میتوانند آخرین اخبار و اطلاعات نرخ سهام مبادله شده را از طریق بخش "آخرين آمار معاملات منتشره" مشاهده نمایند.

  مشاهده آخرین آمار معاملات منتشره

 • تماس با ماتماس با کارشناسان

  در صورت وجود هرگونه مشکل میتوانید با گروه پشتیبانی و مشاوره شرکت تولید سموم آفت کش HPC تماس حاصل نمایید.

  جهت اطلاع از اطلاعات تماس بر روی گزینه جزئیات تماس کلیک نمایید.

  جزئیات تماس

 • logo

  خط مشی کیفیت

  شركت توليد سموم علف كش (H.P.C) ،كه به عنوان يكي از تخصصي ترين واحدهاي توليد كننده انواع سموم  دفع آفات و بيماريهاي گياهي در سطح كشور مطرح مي باشد، تلاش نموده با گسترش كيفي و كمي  محصولات خود در تعالي بخش كشاورزي ، نقش  بسزایی ایفا نماید و در بخش صنايع شيميايي كشور نيز با دستيابي به اهداف توسعه اي،  سهم و دين خود را ادا نمايد.

  مطالعه بیشتر

 • لوگوی سبزینهنشریه تخصصی سبزینه پارس

   

  شركت توليد سموم علف كش(H.P.C) با تكيه بر توان علمي و عملي مديران و كارشناسان خبره خويش از ابتداي سال 1391 اقدام به آماده سازي نشريه تخصصي سبزينه پارس با محورهاي علمي، خبري و آموزشي در زمينه كشاورزي نموده است.

   

  نشریه تخصصی سبزینه پارس